Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Jeśli potrzebujesz skrzynki teletechnicznej, koniecznie wejdź na www.telmor.pl.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być bardzo funkcjonalne. U dystrybutorów dostaniemy wiele ich modeli, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – z solidnego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana ze wzmocnionego metalu i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy kilka najważniejszych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich, jak również urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz mieszkań, w której zlokalizowane są istotne przewody – takie jak światłowody oraz główne przyłącza urządzeń – routery, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia można przyłączyć np. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dedykowane komory

Kluczowym elementem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Uniwersalne zasuwy doskonale spełniają swoją rolę. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne ze względu na dzieci. Pamiętajmy też o zachowaniu porządku w środku szafki – do tego celu służą dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu szybko dopasujemy je do naszych potrzeb.

Adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]