Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Jesteś zainteresowany ofertą dostawcy silników elektrycznych? Wejdź na ultrarobotics.pl, żeby uzyskać więcej informacji.

Szerokie użycie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych globalnych wytwórców.

Silniki DC i BLDC, motoreduktory oraz przekładnie od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników elektrycznych prądu stałego oraz przekładni planetarnych i falowych produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy szczycące się wysoką niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie stosuje się między innymi w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, frezarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza również produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]