Wzmacniacz kanałowy – specyfikacja

Zobacz, gdzie zamówić wzmacniacz kanałowy

Wzmacniacz kanałowy to sprzęt, dzięki któremu możemy oglądać telewizję analogową i cyfrową. Jak opisuje jego nazwa najważniejszą rolą jaką spełnia jest potęgowanie i wyrównywanie sygnału. Sprawdźmy na jakiej zasadzie działa to urządzenie i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – w miejscowościach górskich i stacjach metra

W hurtowniach uzyskamy mnóstwo urządzeń, których rolą jest spotęgowanie sygnału i odbiór pasm telewizji naziemnej. Służą one zarówno do zwykłych instalacji, jak i do zadań specjalnych. Zakładane są w rejonach, na których sygnał jest niesamowicie znikomy. Wzmacniają sygnał na przykład w górach, stacjach metra, jak również w gęsto uzbrojonych budynkach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe pozwalają też na zdalne rozprzestrzenianie sygnałów telewizyjnych. Ich obudowa powoduje, że mogą być montowane na maszcie antenowym – wytrzymują negatywne czynniki atmosferyczne.

Wzmacniacz kanałowy – eliminuje zakłócenia wytwarzane przez sygnały internetu bezprzewodowego

Najbardziej popularny wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w kilka odrębnych wejść – takich jak VHF lub w technologii SAW. Moduły mogą być wyposażone w technologię redukującą zakłócenia pochodzące z internetu mobilnego. W zależności od rodzaju urządzenia ma również trzy-cztery specjalne filtry UHF – współpracujące z kanałami k.21-k.60. Sprzedawane na rynku wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami DIGITmax HD. Wzmacniacze kanałowe wyposażono w zewnętrzne zasilanie oraz kontrolki sygnalizacyjne.

Adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]