Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Szukasz najlepszej oferty wypraw w góry? Nie zwlekaj! Zajrzyj tutaj

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym turystą, który docenia pewne i rzetelnie przygotowane wyprawy nadzorowane przez zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl organizuje wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które cenią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w analogicznych wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to oferta dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o szerokich umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Czemu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia i sprawdzić się w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali charakter górskiego krajobrazu, ale także ochoczo dzielą się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Alpy i Dolomity.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]