Klasyczne czy z oczkiem – wybieramy srebrne pierścionki

Potrzebujesz pierścionków srebrnych? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Znakiem ponadczasowej elegancji są srebrne pierścionki. Biżuterię wykonaną z tego pięknego kruszcu musi posiadać w swojej kolekcji każda szykowna dama. Przekonajmy się więc, czym charakteryzują się te gustowne elementy, stanowiące idealną oprawę kobiecej dłoni.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej popularna?

Najbardziej uniwersalna próba srebra to 999, ale wtedy srebro jest tworzywem elastycznym, mało odpornym na wszelkie zarysowania i jako pierścionek może szybko się poniszczyć. W sklepach znajdziemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki robione ze stopu 925. Możemy pokusić się o pierścionek o gładkim wykończeniu lub odrobinę zaszaleć. Te najpiękniejsze wysadzane są cyrkoniami, bursztynami, szafirami, a nawet brylantami. Zaletą biżuterii wykonanej ze srebra jest możliwość – jeśli zajdzie taka konieczność – zmniejszenia lub powiększenia ich wielkości, o co zatroszczą się wykwalifikowane zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki wyglądały wyjątkowo przez wiele lat, nie zapominajmy o ich systematycznym czyszczeniu.

Czy w sklepach internetowych nabędziemy najpiękniejsze srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie jubilerskim znajdziemy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak wydawać fortunę w tradycyjnych salonach, opłaca się poszukać też w Internecie, gdzie kwoty są aż o 15 procent lepsze. Dostaniemy tutaj srebrne pierścionki w rozmaitych fasonach, wysadzane szykownymi kamieniami. Nie musimy tracić czasu na zakupy, a w razie potrzeby mamy prawo odesłać paczkę z powrotem. Takie sklepy w Internecie to bogaty asortyment i mnóstwo zabawy dla każdej damy.