Kolczyki wiszące – wyraźny dodatek wielu kreacji

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki wiszące, wejdź na http://bit.ly/39tdrAI

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych typów biżuterii. Noszą je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się także wzrastającym popytem wśród panów, przede wszystkim tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie można jakkolwiek kwestionować, że kategoryczna większość wzorów wytwarzana jest z myślą o paniach. Nadzwyczaj dobrze prezentują się zwłaszcza wiszące kolczyki. Bardziej rzucają się w oczy, a tym samym w większym stopniu mają wpływ na to, jak inni postrzegają naszą stylizację. To powoduje, iż cieszą się dużą popularnością wśród pań w rozmaitym wieku i noszących się w przeróżnych stylach. Duże zróżnicowanie wiszących kolczyków pomaga dopasować je właściwie do dowolnej stylizacji. Jak więc wybrać kolczyki wiszące najlepiej pasujące do danej sytuacji? Na jakie ich cechy powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Wiszące kolczyki – mogą wpłynąć na postrzeganie twarzy

Przy doborze kolczyków wiszących powinno się wziąć pod uwagę zwłaszcza ich długość oraz kształt – to właśnie te aspekty w największej mierze rzutują na to, jak ostatecznie jest widziana nasza twarz. Krótsze kolczyki wiszące sprawiają, że twarz zdaje się być bardziej okrągła, zaś te dłuższe (w sklepach dostaniemy wzory o długości nawet 6-7 centymetrów) przedłużają ją. Tu olbrzymie znacznie posiada także design kolczyków. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, z kolei te bardziej koliste – wręcz na odwrót. W sklepach znajdziemy też kolczyki bardziej neutralne, które nie zmieniają przesadnie postrzegania kształtu naszego oblicza – w tym miejscu naturalnie winniśmy wspomnieć na przykład o kolczykach w kształcie kropli.

Do jakich stylizacji zakłada się wiszące kolczyki?

Poszukując kolczyków wiszących prawidłowo dostosowanych do konkretnej kreacji trzeba pamiętać, iż są one nadzwyczaj rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innych odznaczających się kosztowności mogą zatem sprawiać wrażenie egzageracji. Stąd powinnyśmy unikać zakładania ich do dużych zegarków, naszyjników lub bransolet. Kolczyki wiszące będą natomiast wyglądały bez zarzutu, jeśli w stylizacji zostaną najsilniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, że będą współgrały z butami, sukienką i stylizacją włosów.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]