Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

Znajdź kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to piękny dodatek dla wytwornej Polki. Te przepiękne wyroby idealnie komponują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy przezroczyste?

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, posiadające wspaniałe właściwości wizualne. Migoczą w słońcu szykownym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz pozbawione koloru. Ich kształt wspaniale naśladuje drogocenne kryształy, wykorzystywane są więc jako detal zdobniczy. Produkowane są też kolorowe warianty cyrkonii – dzięki dodaniu różnych składników można otrzymać następujące zabarwienia: szafirowy, czerwony, oliwkowy, brunatny. Najchętniej kupowane są kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Klasyczne piękno – kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te piękne kamienie są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, jak również łańcuszków. Gdzie możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Szeroki asortyment mają sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych rozmiarach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i modną biżuterię. Odbiorcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są także te bogato zdobione.