Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Jeśli potrzebujesz srebrnej biżuterii, koniecznie wejdź na https://www.bizutik.pl

Jest z człowiekiem od tysiącleci i pomimo pojawienia się różnych innowacyjnych projektów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest pewnego typu ozdobą ciała i umożliwia oddanie swojego ja. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię równie chętnie noszą panie oraz panowie, dzieci i ich rodzice, ludzie z różnych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak często wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Dlaczego warto kupić srebrną biżuterię?

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia fakt, iż jej używanie daje szansę ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niskimi kosztami zakupu.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo czasu, ale należy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją zarysować albo zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie z denaturatem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]