Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tym miejscu.

Wraz z rozkwitem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I choć w sieci można wyszukać nieomalże wszystko, nadal jest wiele rzeczy, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy specjalisty

Zakup platynowego naszyjnika, broszki lub pierścionka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, by być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli pragniemy nabyć obrączki czy też pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli zaś zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny bądź za ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do właściwego obwodu ewentualnie zrobi nowy. Następnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej wskazówki jubilera. Pokaże on popularne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się z okazji ślubu, imienin czy komunii.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą inne usługi. Główną z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam wisiorek lub wypadł kryształek z kolczyka, złotnik błyskawicznie i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku podziękowania, gratulacje, datę czy też inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeżeli chcemy obdarować kogoś niepowtarzalnym upominkiem, albo mamy własny pomysł na wisiorek albo sygnet, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu posiadamy niepotrzebną bądź niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]