Wyjątkowa biżuteria z koralem

Chcesz zamówić biżuterię z koralem? Skieruj się na tę stronę.

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Ponadto, kamień korala wycisza osoby nerwowe i wzburzone. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest również kwiatem morza. Poświęcony mitologicznej bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie Twojego stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Kamień korala często spotykany jest w kolorach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Czy biżuteria z koralem może wpłynąć na stan naszego zdrowia?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedokrwistość, zalecić można noszenie biżuterii z koralem w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie rodzinne.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]