Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii prawnej

Działając w imieniu Pracodawców, najczęściej pomagamy im w opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i zakończenia. Pomoc prawna jaką świadczymy ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także ustrzec ich przed sprawami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozkwitem przedsiębiorstwa, postępowanie zgodnie z prawem pracy jest coraz większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – prawnik jako pełnomocnik Pracownika

Niezwykle często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie znacznie częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezzasadnym zwolnieniem czy chociażby godzin nadliczbowych. Niewątpliwie wymaga to od nas zupełnie innego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy związane są z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sądu do uznania racji Klienta staje się dużym wyzwaniem.