Co warto wiedzieć o usłudze tworzenia stron internetowych?

Strony internetowe Kraków zamówisz na http://tinyurl.com/j6sck8u

Wygoda witryn www bierze się przede wszystkim z ich projektów. Projektując witryny www powinniśmy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale także doświadczeniu internautów – kiedy poruszanie się po serwisie przysporzy im problemów, od razu przeniosą się na inną stronę i zdecydują się na usługi konkurencji. By zatem strona dała nam oczekiwane zyski, powinniśmy zadbać o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak prezentuje się właściwie stworzona witryna? Co zrobić, by goście nie opuścili jej zbyt prędko?

Reguły projektowania stron internetowych

Centralną zasadą, którą powinniśmy kierować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów serwisu – przyciągną wówczas uwagę użytkownika oraz skłonią go do kliknięcia. Najłatwiej osiągnąć to można dzięki użyciu zdecydowanych barw, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na stronie. Istotna jest także to, żeby najważniejsze części witryny osadzić na linii, po której porusza się wzrok internauty – to wynika z standardów od lat stosowanych w internecie.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie dobrej strony www nie jest łatwe. W razie strony firmowej nietrafionym pomysłem okaże się zatem amatorskie jej przygotowanie. By zyskać pewność, że strona będzie przynosić korzyści, należy zlecić to fachowcom – zwłaszcza agencji doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]