Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

wirtualny spacer Gorlice, Kraków, Krynica Zdrój, wirtualny spacer 3D

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy czy też nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia, które tworzą realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do sąsiednich miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Najważniejszy z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google oraz na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – dość szybko przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można także zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]