Zwiększ zyski z optymalizacją stron

Dowiedz się, jak zamówić optymalizację

Zapłaciłeś fortunę za firmową stronę internetową, zaś ta nie zachęca kolejnych klientów? Jest doskonale zaprogramowana i wyposażona w nowoczesne rozwiązania, ale pieniędzy wcale nie przybywa? Licznik odsłon nie rusza się pomimo intensywnych działań? Najpewniej przyczyn powinieneś szukać w małej zauważalności w internecie. Klienci najczęściej korzystają z popularnych wyszukiwarek – dobry przedsiębiorca musi zatem zadbać o to, by stronę jego przedsiębiorstwa internauci znaleźli bez dużych problemów. Jak to osiągnąć? Warto rozpocząć od samej witryny, modyfikując ją zgodnie z wytycznymi internetowego giganta – Google.

ABC optymalizacji stron

Optymalizacja strony to wszystkie działania polegające na dostosowaniu strony do wymogów Google. Są to tak modyfikacje HTML strony, jak i zapełnienie jej odpowiednim contentem. Jest to bardzo ważne ze względu na to, że boty wyszukiwarek oceniają witryny według odgórnie określonych wytycznych – ważne jest między innymi prawidłowe użycie znaczników w kodzie i nasycenie słów kluczowych.

Kto przeprowadzi optymalizację stron?

Optymalizacja stron to zadanie wymagające dużej wiedzy o wciąż zmieniających się algorytmach amerykańskiego giganta – dlatego również nie najlepszym rozwiązaniem okaże się modyfikowanie strony bez pomocy fachowców korzystając z ogólnodostępnych poradników. Zdecydowanie lepiej postąpimy zlecając to dobrej agencji SEO i rozpatrując to jako inwestycję – obroty osiągane przez naszą firmę mogą zwiększyć się już po kilku tygodniach od przeprowadzenia optymalizacji.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]