E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Jeżeli potrzebujesz zamówić wdrożenia WooCommerce, zajrzyj na wpmagus.pl.

Prowadzisz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPressie, jak również jeżeli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – zalety tej wtyczki

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, że szybko pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano tej wtyczce, ma dużo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z używając bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na osiągnięcie wysokich pozycji w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do szerszej grupy nabywców. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek poszerza się także ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom wniesienie opłaty za zamówienie między innymi za pośrednictwem PayU.pl czy DotPay.pl. WooCommerce pozwala również na analizęwyników sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) i podpięcie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zleć ekspertom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, poprawną semantykę kodu sklepu oraz instalację tylko wypróbowanych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują też blog, na którym łatwo można informować odbiorców o promocjach oraz nowościach lub publikować omówienia i różnorodne porady dotyczące oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]