Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Na https://bit.ly/31HFagl znajdziesz aktualną ofertę opieki WordPress.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z powszechnie wykorzystywanych CMS-ów. Ponieważ łatwo można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a przy tym jest niezwykle szybki, używa się go obecnie do tworzenia sklepów e-commerce oraz skomplikowanych stron. Jednakże ten CMS może być przyczyną nieprzyjemnych sytuacji, toteż ważną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Z jakiego powodu rekomenduje się zlecić opiekę techniczną nad stroną www specjaliście?

Głównym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest bezspornie aktualizowanie jej do najświeższej edycji WordPressa. Nagminnie jednakże przedsiębiorstwa po postawieniu strony lekceważą regularne wdrażanie nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware bądź ataki hakerskie. Poza tym, pomimo że WordPress jest bardzo prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z nieoczekiwanymi komplikacjami z należytym działaniem sklepu czy strony. Z tej przyczyny wymagane jest, by działanie to przeprowadzała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, zaleca się polecić utrzymanie WordPressa zewnętrznemu znawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie aktualizowania WordPressa?

Usługa opieki technicznej nad stroną internetową to oferta adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak małych jak i większych firm, którzy troszczą się o wydajne oraz nieprzerwane funkcjonowanie ich strony firmowej oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest też freelancerom oraz blogerom utrzymującym prywatne strony www. W elementarnym pakiecie oferty znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, likwidowanie skutków cyberataków oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również różnego typu monitoringi (np. zmian treści, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]