Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/ odnajdziesz korzystną ofertę kursu digital paintingu

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w branży filmowej, reklamowej i sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci obrabiać grafikę w programach graficznych, a także tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – obsługa programów i podstawy malarstwa

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową poradą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, filmem, animacją i grami komputerowymi.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]