Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Na domin-krakow.pl odnajdziesz bezkonkurencyjną ofertę kursu rysunku architektonicznego

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa mnóstwo czynników – głównie fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także wskazówki profesjonalistów pomagające przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]