Białka Tatrzańska – jak spędzić tu czas i jak szukać apartamentu?

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą apartamentów w Białce Tatrzańskiej? Nie wahaj się! Skieruj się na https://bit.ly/3lC4zQZ.

Tysiące osób wypatruje zimą ofert wczasów w ciepłych krajach bądź poszukuje miejsc w modnych kurortach za granicą, żeby pojeździć na nartach, np. w Austrii. Lecz nasze góry nieprzerwanie mają mnóstwo do zaoferowania, między innymi wypoczynek w Białce Tatrzańskiej, która obok takich słynnych lokalizacji jak Wisła oraz Czarna Góra, jest jedną z najlepszych atrakcji Podhala.

Jak spędzić urlop w Białce Tatrzańskiej?

Białka Tatrzańska to wspaniałe miejsce dla narciarzy, którzy znajdą tu aż 3 ośrodki narciarskie (Banię, Kotelnicę i Kaniówkę) oraz ponad 20 tras do wyboru. Poziom trudności tych tras jest dopasowany do średnio zaawansowanych oraz początkujących amatorów narciarstwa, dlatego Białka Tatrzańska jest znakomitym wyborem na wakacje dla tych, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z nartami, jak i dla rodziców z maluchami. Innym atutem zimowego szaleństwa w tej miejscowości jest możliwość korzystania z wielu kolejek krzesełkowych, które przyspieszają dotarcie do dowolnej trasy zjazdowej.

Ale Białka Tatrzańska to nie tylko miejsce dla żarliwych narciarzy – znajdzie się tu kilka całorocznych atrakcji, które polecamy sprawdzić. Modnym miejscem w Białce Tatrzańskiej są atrakcyjne popularny aquapark i termy, lubiany w szczególności przez dzieci. Najmłodszych wczasowiczom spodoba się również domek “do góry nogami” oraz park linowy. Osoby wolące spędzać urlop aktywnie z pewnością skusi możliwość spacerów po okolicznych trasach turystycznych, a także jazdy na quadach. Nie licząc narciarzy, do Białki chętnie zjeżdżają również rowerzyści, gdyż w pobliżu tej miejscowości funkcjonuje mnóstwo oszałamiających tras rowerowych. Prócz tego, jak to zwykle bywa w okręgach turystycznych, odległość od sąsiednich atrakcyjnych miast jest niewielka, toteż łatwo można zorganizować jednodniowe wyprawy z Białki, żeby zobaczyć piękne kościoły, zameczki i muzea znajdujące się w okolicy.

Apartamenty w Białce Tatrzańskiej radzimy szukać ich odpowiednio wcześniej

Polskie góry są niezwykle oblegane przez podróżników, zatem zalecamy zaplanować zakwaterowanie nawet na wiele miesięcy wcześniej. Dobry apartament w Białce Tatrzańskiej można zarezerwować za pośrednictwem między innymi portalu TatryTop, który w swojej bazie zgromadził setki najlepszych ofert noclegów w Tatrach. Odpowiednio do swoich preferencji oraz zasobności portfela, przeglądający może wybrać tutaj nocleg w domku, ekskluzywnym apartamencie lub pokoju. System segregowania rezultatów wyszukiwania pomaga ekspresowo odnaleźć miejsce z dostępem do miejsca parkingowego albo sauny, a także pokaże, gdzie akceptowani są turyści ze zwierzątkami domowymi.

Adres:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]