Coraz częściej wybieramy projekty domów góralskich

domy góralskie projekty, domki góralskie

Drewniana zabudowa przez lata była zastępowana przez domy murowane. Obecnie jednak zauważyć można to, że ich popularność stopniowo się zwiększa. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane posiadają bowiem mnóstwo atutów. Najistotniejszym jest na pewno styl – dopasowują się tak do miejskiej, jak i wiejskiej zabudowy. Ważne jest również to, iż domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, bowiem są wykonywane wyłącznie z odnawialnych surowców. Drewno może także pochłaniać promieniowanie wydzielane przez sprzęty RTV i oczyszczać powietrze, co sprawia, że ich lokatorzy wydajniej się wysypiają i chronią układ oddechowy.

Rodzaje projektów domów góralskich

Najpopularniejszym rodzajem domów drewnianych są rzecz jasna budynki przywodzące na myśl góralską zabudowę. Często budowane są z bali, a styl ich zdobienia odwołuje się do twórczości Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna znajdziemy również projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym guście. Często także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite stylistyki – na przykład części betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez obaw możemy zlecić również, kiedy chcemy wznieść je poza Tatrami.

Jakiemu projektantowi zlecić projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, że na wygodę mieszkania w domu góralskim rzutuje przede wszystkim projekt, według jakiego jest wzniesiony. Dlatego decydując się na takie rozwiązanie, dobrze sprawdzić wcześniejsze realizacje twórcy i dowiedzieć się, co sądzą o nim poprzedni klienci. Ważne jest, by w jego teczce było sporo projektów domów góralskich – przez to otrzymamy gwarancję, iż nasze zamówienie zostanie dobrze zrealizowane i spełni nasze oczekiwania. Przy wyborze warto też sprawdzić się, czy projektant działa z firmą, która wzniesie obiekt – w ten sposób inwestycja skończy się prędzej.

Adres:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]