Pokrycia dachowe od polskiego producenta – poznaj ich zalety

Szukasz pokrycia dachowego? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Stosowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki ceramiczne i betonowe powtórnie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wykonanym z blachy. Wiele plusów tych drugich przyczyniło się do tego, że są one dobrym wyborem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale także dla deweloperów.

Nieskomplikowana instalacja i swoboda dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z kilku względów. Po pierwsze ważą zdecydowanie mniej niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję więźby dachowej, ale też ułatwia przewóz i wyładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i trwa krócej niż montaż dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich równe ułożenie zajmuje przeważnie o wiele więcej godzin. Kolejną istotnym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do zasadniczo dowolnej, nawet niezwykle wymyślnej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę da się bez trudu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe świetnie się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starszych obiektów, tym bardziej, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się również lepszą szczelnością. Prócz tego łatwo je czyścić. W zasadzie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w razie silnych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej klasy?

Aby zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzydziestu lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki wybór blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, zlokalizowanych na terenie 4 województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie rys. Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, wobec tego nie licząc własnych produktów oferuje również akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy folie dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych uznanych marek.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08