Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

Producenci okien drewnianych - zobaczcie co mogą wam zaproponować

Klasyczne okna drewniane są niebywale eleganckie i ponadczasowe. Współgrają z każdym typem obiektu – od staroświeckich nieruchomości po futurystyczne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co decyduje o ich popularności?

Producent okien drewnianych – ekologiczne gatunki

Okna drewniane zapewniają brak strat ciepła, ponieważ tworzone są z użyciem innowacyjnych technik. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a pielęgnowanie jest błyskawiczne. Okna drewniane wyglądają bardzo efektownie, mają błyszczącą powierzchnię, najwyższej jakości okucia. Mogą być zrobione zarówno z drewna krajowego – na przykład modrzewia, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Klasyczne materiały w połączeniu z teraźniejszymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak chętnie nabywane nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – naturę możesz samodzielnie pielęgnować

Producent okien drewnianych najczęściej oferuje system szyb zespolonych, zapewnia niskie straty ciepła oraz łatwość obróbki. Organiczne drewno można poddawać swobodnej obróbce, dzięki czemu jego trwałość jest doskonała. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również estetyczne drzwi, świetne do szlacheckich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako element nietoksyczny jest zupełnie ekologiczny, zdaje egzamin przy restaurowaniu lokali mieszkalnych. Remontując wnętrze warto zatem postawić na szlachetne, solidne i estetyczne surowce drewniane.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]