Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Wszystko o przygotowaniu projektów domów drewnianych całorocznych na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html

Domy z bali stają się coraz bardziej modne. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale są także komfortowe. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Jak znaleźć specjalistę, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane to świetny pomysł na spełnienie planów o własnej nieruchomości. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Najważniejsza kwestia – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar domu oznacza niższe koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Projektanci przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego konstrukcje drewniane zyskują coraz szersze grono fanów. To połączenie nowatorskich pomysłów z tradycją. Domy drewniane całoroczne zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie domki. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom dają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – przyjazny mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje zrobione z organicznych komponentów, co sprawia, że są całkowicie ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Kolejnym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można stawiać także poza sezonem, bo całość prac realizowana jest z pominięciem tynkowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym architektom.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]