Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Solidna porcja informacji o Flobo - automatycznej obsłudze należności. Zobacz koniecznie!

Biznesmeni nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasada działania

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a potem kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko większych podmiotów, ale również i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich firmach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to korzystna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, więc znakomicie sprawdzi się w uczelniach językowych albo prywatnych, czyli tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie nadzorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]