Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Chcesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie catering na imprezy? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź lastrada.pl.

Sezon wakacyjny obfituje w niezwykle modne ostatnio pikniki firmowe i wydarzenia plenerowe, ale tak naprawdę przez cały rok w różnych miejscowościach w Polsce organizowane są konferencje, gale albo benefisy. Takie eventy muszą mieć należytą oprawę, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – istotna jest całość oprawy

Wybrałeś już miejsce, w którym odbędzie się piknik bądź masz zabukowaną salę na imprezę? Najważniejszy krok za Tobą! Teraz trzeba zadbać o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do najlepszych ciepłych dań, przekąsek oraz trunków. Miej na uwadze, że na czas istotnych gal nie wystarczy postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i myśleć, iż goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy eventu ma znaczenie – wygodny układ stołów, szykowne dekoracje, jak również prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy na pewno będą także zadowoleni, jeśli potrawy będą ułożone na talerzu jak w uznanych restauracjach, a posiłki będą serwować im kompetentni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezy

Zaletą zlecenia usługi cateringu na imprezę jest z pewnością to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje rewelacyjne dania, ale też drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy będą dowiezione we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie bankietu. Na życzenie klienta, o ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas gościom demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną okazją, by prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego typu wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki uczestników. Podczas ustalania szczegółów oferty podpowie ona, jakie dania, napoje oraz przekąski idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]