Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Branża związana z transportem cały czas się rozwija, m.in. z powodu globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na import i eksport. Jednoczenie wymaga także bardziej innowacyjnych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z ulepszeniem procesów przewozu produktów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na wymogi permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie nowoczesne rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności użycia wózka widłowego), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym armii, jak i zespołów specjalnych. W produkcji stosowane są wyłącznie surowce najwyższej klasy, pochodzące od cenionych dostawców. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzy dekady pozwala spółce Gniotpol Trailers na konstruowanie prekursorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi między innymi sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie szczególnie trudnych ładunków.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym zakładzie w mieście Malnia lub w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej potrzebne naprawy dokonywane są na obszarze całej Unii Europejskiej w terminie wybranym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o komfort konsumentów, którzy decydują się na serwis na własną rękę. Części zamienne do naczep firmy są stale dostępne, co redukuje czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w dużym stopniu skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.