Doradca w przetargach. Na czym to polega?

Doradztwo w przetargach - więcej o tej usłudze.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa w wielu przypadkach ma profil kompleksowy oraz mieści praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje szereg aspektów. W wypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie i prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiego powodu warto zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, które zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są świetnie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też znaczące doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Adres:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]