Niezapomniane przyjęcie dla dzieci w wynajętej sali urodzinowej

Urodziny to jedna z niewielu okazji, które celebrujemy z równie mocną radością do starości. Nikt jednak nie odnosi się do tematu przyjęcia z okazji urodzin z taką rozradowaniem jak dzieci – każda następująca rocznica urodzin to dla malucha ukochany dzień w roku, którego wyczekuje z niecierpliwością.

Organizacja urodzin – w domu czy w centrum zabaw?

Pierwszym pomysłem opiekunów jest najczęściej to, że przyjęcie urodzinowe można wyprawić w mieszkaniu. Wiąże się to jednak z koniecznością samodzielnego zapewnienia rozrywek innych od tych, w jakich koledzy dziecka biorą udział w trakcie zwyczajnych spotkań, a także zapewnienia przekąsek dla kilkulatków i ich rodziców. O ile organizacja urodzin, na których pojawi się pięciu lub sześciu małych dzieci nie powinna wywoływać trudności, to już przy dłuższej liście gości, w domu średniej wielkości może zabraknąć miejsca, aby opiekunom i pociechom ten dzień minął komfortowo. Wynajem sali urodzinowej w takich przypadkach jest więc najlepszym wyjściem.

Organizacja urodzin dla dzieci – przyjęcia z motywami bajkowymi bądź księżniczek

Organizacja urodzin w bawialni na mnóstwo zalet. Przede wszystkim nie ma potrzeby wcale myśleć o kwestiach – zaproszenia na imprezę oraz przysmaki dla maluchów wykona prowadzący salę, a opiekunowie mogą skorzystać z ciastek i herbat sprzedawanych w kawiarni. Zależnie od wybranej oferty w imprezie urodzinowej może brać udział nawet do 30 kilkulatków, dla których absolutnie nie braknie powierzchni, bo na czas trwania urodzin sala zabaw jest całkowicie do dyspozycji małych gości. Czas zaproszonych wypełnią także gry opracowane przez wykwalifikowanego animatora. Możliwa jest też organizacja tematycznej imprezy urodzinowej, np. z motywami policyjnymi, bajkowymi lub jednorożców.