Opieka nad grobami

Pragniesz poznać więcej informacji o sprzątaniu grobów Kraków? Wejdź na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze pomników naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się jednak, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także inne usługi, czyli zakładanie siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności lub poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, jakie musimy zapłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu usług – gdy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcemy, by firma sprzątała nagrobek co miesiąc, musimy pogodzić się z wydatkiem około 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty zależne są również od gabarytów nagrobków, a najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]