Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Catering firmowy - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Sympozjum, negocjacje biznesowe albo warsztaty – każda pokaźniejsza firma niechybnie kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie napojów oraz posiłków dla jego gości. Jeśli planowane spotkanie zainteresuje znaczne tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering dla firm – przekąski, które można szybko zjeść

Sympozja oraz kursy biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 6-9 godzin, w wielu przypadkach także przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny grafik wykładów, między którymi przewidziane są średnio dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć większy posiłek w pobliskiej restauracji. Stąd konieczne jest zagwarantowanie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również wziąć na salę, w której odbywa się wykład. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o zabrudzenie garnituru czy dłoni. Oferta cateringu firmowego obejmuje także dostarczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Przerwa kawowa – ważny element warsztatów biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj potrzebne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach intensywnego skupienia. Oprócz tego jest to także sposobność nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w luźnej atmosferze zagadnień poruszanych na kursie. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który działa na korytarzach biurowców, nigdy nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście renomowanych konferencji czy płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z tekturowych pojemniczków, gryząc zakupione po drodze w na stacji benzynowej bądź przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc prestiż spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał również o komfort uczestników.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]