Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o parking lotnisko Balice Kraków, znajdziesz na pandaparking.pl.

Wygoda, szybkość oraz sposobność przybycia nawet w bardzo odległe zakątki świata – to główne zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał niebywałe uznanie. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne problemy związane z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie martwić się o swój pojazd, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a kolejną asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest niezmiernie ważne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Balicach – gwarancja pomocy pracowników

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na spore ułatwienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Prócz tego kierowcy mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]