Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Pod tym linkiem zdobędziesz więcej informacji o ofercie parkingu Balice Kraków

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]