Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Więcej informacji o usługach świadczonych przez biuro projektowe Kraków

Biuro architektoniczne świadczy zróżnicowane spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w ustawnym i komfortowym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt może przygotować kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie doglądać rozwój robót, zaplanować renowację budynku albo zaproponować aranżację już gotowych mieszkań, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Szukasz innowacyjnych, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle wielu budowli w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie nowoczesny, a równolegle po prostu przytulny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające aktualne trendy w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. budynki rekreacyjne, biura, mieszkania pod wynajem i żłobki. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może też przygotować plan obszernych i praktycznych garderób, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]