Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak dobrej oferty wesel w Krakowie i okolicach!

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – zwróć uwagę na jego pojemność oraz dystans od kościoła

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę parę znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu znajduje się dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeśli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i przystrojenie sali. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

A może przyjęcie ślubne w pałacu?

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawia się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne pomieścić około 130 osób. Wesele może zostać wyprawione także w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Przejazd gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]