Sala na przyjęcie okolicznościowe – na co zwrócić uwagę?

Więcej o organizacji przyjęć na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też przyjęcia z okazji 18-tych urodzin, komunie czy ceremonie chrztu. Jeśli lista gości jest długa, na ogół nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji powinniśmy zamówić stosowny do okazji lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zapewnij uczestnikom imprezy właściwe warunki

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. urodziny czy osiemnastka, , na której bawić się będą głównie dorośli, uczestnikom powinno się przygotować nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Z drugiej strony imprezy, w których dużą część gości mogą najmłodsi, a więc ceremonie chrztu albo komunie, poleca się urządzać w lokalu, który oprócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski podawane zaproszonym też wypada dostosować do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Organizacja przyjęcia w okolicy Krakowa

Wyszukanie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, jest całkiem proste, aczkolwiek niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w nieomal dworskim stylu odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty i – rzecz jasna – wesela, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których komfortowo można pomieścić ogółem do 130 osób. Z kolei jeśli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia menu, przez ustawienie oraz dekorację stolików, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]