Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Organizacja imprez firmowych Kraków - więcej o tej usłudze.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne czy plenerowe pikniki dla pracowników i ich rodzin, zadaniem których uformowanie silnych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, np. po to, by świętować zdobyte nagrody branżowe, a także różnorodne konferencje, szkolenia i gale dla kontrahentów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Gdy nie posiadamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, w których uda się zorganizować event, należy poszukać ofert wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do rangi organizowanej uroczystości. Ważne gale dla kontrahentów marki, podczas których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą zostać urządzone w zwykłym lokalu. Powinno się w takich przypadkach zorganizować event w unikatowym miejscu, które stanowczo zaakcentuje doniosłość wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę sproszone zostaną osoby nie mieszkające w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto wybrać salę, zlokalizowaną nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez trudu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Masz lokal na imprezę? – nie zapomnij o zapewnieniu cateringu

W toku organizacji eventu firmowego nie można przeoczyć tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Idealnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku dobrej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówioną lokalizację pysznych potraw dla obecnych, ale dodatkowo doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie ozdobienie stołów. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali perfekcyjnej obsługi. Powinno się więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy podadzą potrawy w zgrabny sposób, a także wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko pyszne, ale i perfekcyjnie prezentujące się dania.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]