Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Po więcej informacji o lotnisko Kraków parking długoterminowy kliknij tu.

Wybierasz się na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w okolicy lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie miejskim lub pociągu.

Czy opłaca się korzystać z jego oferty parkingu długoterminowego?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy również darmowy dowóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź na telefon – błyskawicznie i bez trudności, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Innym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]