Zalety cateringu kanapkowego

Przekąski cateringowe - tutaj sprawdzisz pełną ofertę.

Urządzenie nawet sporego przyjęcia nie jest kłopotliwe, jeśli posiadamy pod dostatkiem czasu na kupowanie koniecznych produktów i napojów, a także późniejsze własnoręczne przyszykowanie z nich pysznych przysmaków dla zaproszonych uczestników zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie oznacza to też, iż należy zaniechać świętowania ważnego jubileuszu. W takim przypadku można zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Co charakteryzuje finger food catering?

Catering kanapkowy, nazywany też finger food cateringiem, to oferta adresowana w głównej mierze do klientów biznesowych, lecz decydują się na nią regularnie także rozmaite stowarzyszenia i osoby prywatne organizujące eleganckie bankiety. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki z gatunku finger food, to znaczy maleńkie przekąski, które da się spożyć bez siadania przy stole i nie używając sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerza – to danie na “raz”. Finger food to przede wszystkim sandwicze, tartoletki owocowe i warzywne czy też roladki. Ten typ cateringu znakomicie zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie zależy nam na kontakcie wszystkich zaproszonych uczestników. Umożliwia on uczestniczenie w długich rozmowach, a przy tym nie ogranicza kontaktu tylko do gości siedzących przy wspólnym stole.

Zalety cateringu kanapkowego?

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą zalety, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu z przekąskami zewnętrznemu podmiotowi. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się problem związany z rozstawieniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia uczestników uroczystości. Ciepłe i schłodzone napoje oraz zakąski leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to niezwykle praktyczne głównie w mniejszych wnętrzach, gdzie ustawienie optymalnej liczby stolików byłoby trudne. Catering finger food automatycznie powoduje też, iż event ma mniej oficjalną, luźniejszą atmosferę. Wypada podkreślić, iż menu z poręcznych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli wyrafinowane kolacje, a dodatkowo daje więcej opcji dobrania ich do tendencji żywieniowych gości bankietu. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często bywało poważną przeszkodą przy organizacji imprez firmowych.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]