Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Sprawdź, gdzie zamówić słój z kranikiem, wejdź na superbutelki.pl

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest wspaniała ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on stosowany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania soków, lemoniad, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]