Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Chcesz kupić gąsior do wina? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu bądź zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to także znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]