Czapraki – ochrona dla skóry konia

Kliknij tu, aby kupić czapraki dla koni

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą zwierzęciu wygodę, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw świetnie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz nabyć wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wykonane z bawełny. Przemyślana konstrukcja zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby doskonale dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a zarazem poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]