Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Akcesoria do alkoholu znajdziesz na superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87

Domowy wyrób trunków alkoholowych, niegdyś nader popularny, dziś wraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki wyprodukowane na własną rękę są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale również możliwość przygotowania napojów według naszych upodobań, chęć eksperymentów oraz zadowolenie jakie płynie z picia swoich alkoholi. Gros osób, które na własną rękę sporządzają domowe napoje, wybiera wino, piwo, nalewki lub cydr, chociaż nie brak również wielbicieli tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w właściwy sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich pojemników, rurek, korków czy balonów. Poza tym do każdego typu alkoholu wymagane są odmienne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, zaś dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek lista potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, ponieważ butelki z alkoholem należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź pozostałe domowe alkohole możemy wykonać samodzielnie. Zdecydowanie przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wahania możemy podarować bliskim jako prezent lub zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Osobny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych trunków, ale też tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]