Jaką drukarkę 3D kupić? Przedstawiamy modele najlepszych marek

Sprawdź, gdzie nabyć 3D drukarkę, wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/

W ofercie CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz urządzenia. Oszacowano, że korzystając z drukarek 3D oraz innych urządzeń Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny praktycznie o 90 procent. Główne idee pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych produktów i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, działające w prekursorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się intuicyjną obsługą i ergonomiczną budową. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można ekspresowo wydrukować identyczne makiety, do czego dąży się z reguły w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w rozlicznych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest dokładny i trwały, a w czasie procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie pojawiają się wypaczenia.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]