Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Jeśli chcesz zamówić butelki do piwa w hurcie, koniecznie sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to także branża, w której bardzo dobrze radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą klienta na swój autorski, smaczny albo zdrowy produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zabezpieczona tak, by towar długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w szklane butelki i słoiki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od lokalnego dystrybutora

Oczywiste jest, iż oferty od dystrybutorów adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. piwo, soki bądź marmolady, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików oraz butelek w hurcie będzie więc dla niego zarówno formą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zwykle można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu również dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co kupimy w jej ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do przechowywania piwa, soków lub wina) i słoiczki. Dowożone są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od kubatury opakowań – po 500, 1700, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Firmy posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać kupiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z słoiczkami i butelkami hurtowo można także kupić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]