Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy dla każdego typu cery

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy.

Także młoda skóra bez wyprysków wymaga właściwej pielęgnacji. Pozwoli to spowolnić tok wyniszczania się tkanek i konsekwencji dłużej zachować ich zdrowy wygląd. Przede wszystkim ma to odniesienie do cery twarzy, która jest w największym stopniu narażona na powstawanie nieestetycznych zmian, wśród których zmarszczki są wyjątkowo przykre dla pań, jak i panów. Dlatego tak istotne jest, aby używać odpowiednich kremów przeciwzmarszczkowych dopasowanych do wieku i typu skóry. Na szczęście nie jest to skomplikowane, gdyż na rynku dostępne są kosmetyki dostosowane do każdego rodzaju skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do cery – jaki mają skład?

Jednym z najważniejszych celów kremów przeciwzmarszczkowych jest hydratyzacja skóry. Z tego względu kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy częstokroć posiadają w składzie mocznik – komponent, który łączy cząstki wody i w ten sposób przeciwdziała jej utracie, a ponadto czyni skórę bardziej miękką. Kosmetyki tego rodzaju zawierają również tłuszcze nazywane ceramidami, które również zapobiegają utracie wody, gdyż zapełniają obszary między komórkami tkanki skórnej. Istotnym komponentem kremów przeciwzmarszczkowych do cery jest także skwalen. Jest to substancja wchodząca w skład naturalnego płaszcza lipidowego ludzkiej skóry. Przy właściwym nasyceniu skwalen zwalcza wolne rodniki i inne niepożądane czynniki, a poza tym pozwala substancjom odżywczym przeniknąć do skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do cery – dostosuj do wieku i typu skóry

Kremy przeciw zmarszczkom dzielą się na kilka kategorii. Najważniejszym kryterium podziału jest wiek konsumenta, dla którego dedykowany jest dany preparat. Przy jego wyborze warto też mieć na uwadze, do pielęgnacji jakiej części ciała został on stworzony – wszak krem przeciwzmarszczkowy do cery będzie różnić się pod wieloma względami od kremu pod oczy czy też do szyi.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]