Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

Dowiedz się, gdzie zamówić maskę wielokrotnego użytku.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały glob, na skroś zmieniła nasze relacje społeczne oraz życie. Normy dystansu społecznego wymuszają nieodzowność stosowania rozmaitych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym zagrożeniem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do supermarketu czy restauracji, gdzie zazwyczaj przebywamy w większym tłumie ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Co jednakże uczynić, jeżeli mamy trudności z oddychaniem w typowej maseczce z materiału?

Lekka ochronna przyłbica zabezpiecza tak samo jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maski z bawełny za niewygodne i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich używania, powinny zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed kontaktem z wirusem w jednakowym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. kryje nos i usta, ale równocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej kluczowymi atutami są solidność, komfort i niewielka waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być używana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po użyciu można oczyścić, a samą całość można również czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Ochronną przyłbicy zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby powyżej 50 roku życia, mające trudności z oddychaniem, mające ukończony 60 rok życia oraz aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Nie zakłóca ona działania funkcji FaceID, co z pewnością uznają za plus najmłodsi użytkownicy.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]