Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

Dowiedz się więcej o mydle w płynie na verdeavis.pl/higiena/mydlo-w-plynie.html

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry zarazki oraz inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania różnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach antyseptycznych stosowane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również kupowane są przez przemysł spożywczy, placówki medyczne czy zakłady pracy. W sprzedaży dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, zalecane do mycia ciała, włosów lub skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które zapewniają najwyższy stopień higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance będące środkiem niezmiernie ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2,5 tyś. doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka skutecznie myje, świetnie rozprowadza się na skórze i bez trudu opłukuje.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła antybakteryjne znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych składników alergicznych – można z nich korzystać często, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel poświadczającym wysoką jakość i przyznawanym towarom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowaną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]