Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Co warto wiedzieć o Renault części?

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy podwozia, silnika, nadwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]