Profesjonalne środki do czyszczenia – utrzymaj wysoki poziom higieny

Skieruj się tu, aby zamówić profesjonalną chemię gospodarczą.

Żeby zachować porządek – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo zadań będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i ekip sprzątających

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o eliminacji specyficznych zabrudzeń, między innymi wykwitów pleśni, kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów czy też graffiti.

Konserwacja powłok przy użyciu chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają także na pielęgnację oraz ochronę powłok szczególnie narażonych na wandalizm i niszczycielskie działanie różnych elementów. Znajdziemy między nimi specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, preparaty chroniące przed graffiti, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]