Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie zamawiają namioty weselne, które spełnią ich oczekiwania. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz wybrać najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność wesel na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb młodej pary. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne produkowane z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot ślubny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niezwykle istotny jest również rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Gwiazda, Stretch, Turek, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, jak również hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o wygodę gości

Istotna jest także solidna konstrukcja namiotu – najlepsze są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.